Kontrola vozidel

Jsme si plně vědomi, že případné pochybení při kontrole vozidla po vrácení klientem, může vzhledem k poškození vozidla být pro autopůjčovnu velkou finanční ztrátou a proto klademe na tuto oblast velký důraz. Máme vlastní metodiku a přizpůsobíme se té Vaši. Máme své profesionální předávací protokoly a naučíme se číst ty Vaše.

Komplexní kontrola stavu vozidla

Při převzetí vozidla kontrolujeme opticky karoserii a všechny její prvky, kontrole podléhá také celý interiér, povinná výbava, provozní kapaliny a pneumatiky, kde zjišťujeme jejich typ a hloubku dezénu.

Fotodokumentace

Vždy pořizujeme několik fotografií vozidla s přesně daným obsahem karoserie, interiéru a palubního počítače. Tyto fotografie jsou poté součástí dokumentů, které Vám po skončení transportu zašleme v elektronické podobě.

Záznam nového poškození

V případě nově vzniklého poškození, toto poškození řádně vyfotíme, slovně popíšeme a zakreslíme do protokolu. K fotodokumentaci používáme magnetická pravítka pro lepší označení poškození.

Vlastní předávací protokoly

Při kontrole vždy dochází k vyplnění vlastních předávacích protokolů, čímž každý zaměstnanec řádně stvrdí svou činnost kontroly krok po kroku.

Dodání chybějících podkladů

V případě chybějících podkladů při nově vzniklém poškození, tyto podklady zajistí náš zaměstnanec ještě před opuštěním pobočky v zahraničí. Tak aby Vám následně nic nechybělo pro případ potřeby pojišťoven či policie.